KARANTINAS NUO 2020 10 26 IKI 2020 10 28

Gerb. lopšelio – darželio „Giraitė“ bendruomenės nariai,

informuojame, kad mūsų darželio darbuotojui patvirtintas susirgimas COVID-19 liga, jis turėjo kontaktą su darželio vaikais ir pedagogais. Todėl buvo priimtas sprendimas saviizoliuotis vaikams ir darželio personalui.

Siekiant suvaldyti koronaviruso (Covid-19) grėsmes, informuojame, kad darželyje nuo 2020 m. spalio 26 d. iki spalio 28 skelbiamas karantinas.

Prašome laikytis saviizoliacijos taisyklių.

Saugokime save ir kitus!

4 komentarai

 1. Dėl paskutinio skelbimo apie karantiną darželyje nuo 10.26 iki 10.28 d.
  Paskutinis sakinys „Prašome laikytis saviizoliacijos taisyklių.“ Saviizoliacija liečia ir vaikų lankančių darželį šeimos narius? Gal yra detalesnė informacija, nurodymai?

  • Laba diena,
   visi tėvai yra vertinami kaip vadinamasis kontakto kontaktas ir jiems izoliacija netaikoma, nes jie sąlyčio su sergančiuoju koronavirusu išvis neturėjo. Tuo metu, mažos rizikos sąlytį arba, paprastai tariant – atsitiktinį sąlytį – su užsikrėtusiuoju koronavirusu turėjusiu laikomas žmogus, bendravęs didesniu nei 2 metrų atstumu trumpiau nei 15 minučių. Ta pati sąlyga galioja tiek kontaktui uždarose patalpose, tiek atvirose erdvėse.
   Mažos rizikos sąlytį turėjusiems asmenims izoliacija neskiriama, jie, kaip ir visi Lietuvos gyventojai, turi stebėti savo sveikatą ir laikytis COVID-19 ligos prevencijos priemonių.

   Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informacija

 2. Pagal Facebook tėvų forumo informaciją darželyje jau penki koronoviruso atvejai. Ar yra tiksli informacija kokios grupės turėjo užsikrėtimo rizikos?

  • Laba diena,
   darželyje yra nystatyti 7 susirgimo COVID – 19 atvejai.

   Visi vaikai turėjo kontaktą su sergančiu pedagogu (pranešimas buvo gautas spalio 21), todėl darželyje buvo paskelbtas karantinas, nes užsikrėtimo rizikos turėjo visi vaikai. Mes pateikėm sąrašus apie kontaktus nuo spalio 13 iki spalio 16 d. Su visais vaikais turėjo susisiekti NVSC.
   Visiems kitiems pedagogams COVID – 19 buvo nustatytas vėliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *