RUDENINĖ MANDALA

Meninis projektas

Spalio 7 d. įstaigos vaikai kartu su savo auklėtojomis kūrė mandalas iš daržo, sodo gėrybių ir įvairiausios gamtinės medžiagos.

Darbas virė šalia darželio iš pat ryto. Vaikai atsinešė vaisių, daržovių, uogų, kaštonų, gilių, lapų, gėlių žiedų ir išradingai, kūrybiškai sukūrė nuostabių mandalų.

Mandalos kūrimas – tai viena iš meno terapijų, puikus būdas patirti nuostabių emocijų ir mažiems ir suaugusiems. Jos kūrime svarbiausia ne rezultatas, o pats procesas.

Projekto tikslas – kuo arčiau vaikus supažindinti su rudeniu, jo grožiu, teikiamomis gėrybėmis. Svarbu, kad vaikai suprastų, koks dosnus gali būti ruduo: vaisiais, daržovėmis, uogomis ir kitomis gėrybėmis.

Džiaugiamės, kad darželio kiemo aplinką papuošė nuostabūs kūriniai ir kviečiame pasigrožėti jais!