LOPŠELIO – DARŽELIO DARBAS NUO LAPKRIČIO 3 D.

Gerb. lopšelio – darželio „Giraitė“ bendruomenės nariai,

informuojame, kad mūsų darželio dar  1 darbuotojui (viso 10 atvejai) ir 5 vaikams patvirtintas susirgimas COVID-19 liga. Prašome Jus išlikti ramiems ir pažymime, kad buvo nedelsiant imtasi visų reikiamų saugumo priemonių.

Pranešame, kad “Grybukų” gr., “Vovieriukų” gr., “Riešutėlių” gr., “Gandriukų” gr., “Boružėlių” gr. vaikai dar turi likti saviizoliacijoje iki lapkričio 4 d.

“Šaltinėlio” gr., “Kiškelių”gr., “Lapiukų” gr., “Uogelių” gr., “Žvirbliukų” gr., “Meškiukų” gr., “Aviliuko” gr., vaikai darželį gali lankyti nuo lapkričio 3 d.

REKOMENDACIJOS IR INFORMACIJA TĖVAMS DĖL DARŽELIO LANKYMO:

*Atvesdami ir pasiimdami vaikus iš įstaigos privalote dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones.

*Tėvams draudžiama įeiti į darželio patalpas. Prašome skambinti telefonu grupės auklėtojoms.

*Esant būtinybei įeiti į įstaigą, neužmirškite dezinfekuoti rankas prie įėjimų esančiu dezinfekciniu skysčiu.

*Vaikai, kuriems pasireiškia karščiavimas ar turintiems ūmių kvėpavimo takų infekcijų, kitų užkrečiamų ligų požymių (kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas, bėrimas ir kt.)  į darželį NEPRIIMAMI.

*Draudžiama atsinešti žaislus ir kitas priemones iš namų.

Prašome atidžiai stebėti savo ir vaikų sveikatos būklę, karščiuojant ar jaučiant peršalimo požymius, konsultuotis su šeimos gydytoju ir likti namie.

Kilus klausimams, maloniai kviečiame skambinti į darželį,

Saugokime save ir kitus!

Administracija