Naujienos

Projektas-seminaras ,,Pirmieji metai darželyje”

Rugsėjis yra naujų įspūdžių metas, tačiau itin daug naujų patirčių ir iššūkių laukia tų tėvėlių ir jų vaikų, kurių mažieji pirmą kartą paliks savo namus ir keliaus į darželį.

Todėl įmonė iFuture INVESTMENTS norėdama prisidėti ir padėti Jums ruošti vaikus jų gyvenimo patirtims, pažintims ir kelionėms ir suprasdami tai, kad mūsų vaikų sėkmė labai stipriai priklauso ne tik nuo auklėtojų, pedagogų, darželio, bet ir nuo pačių tėvų – lavinimo, diegiamų vertybių, komunikacijos ir pasiruošimo namuose:

KVIEČIA JUS DALYVAUTI PROJEKTE, SKIRTAME SKATINTI TĖVŲ IR PEDAGOGŲ BENDRADARBIAVIMĄ BEI DIDINTI VAIKŲ IR TĖVŲ FINANSINĮ RAŠTINGUMĄ, SĄMONINGUMĄ LIETUVOJE!

Projekte gali dalyvauti ne tik ,,naujokai”!

Visiems Jūsų darželio auklėtiniams ir jų tėvams pridedame registracijos nuorodą rezervuoti  nemokamą vietą paskaitoje ,,Pirmieji metai darželyje”. 

Kviečiame visus tėvelius aktyviai registruotis ir dalyvauti, nes aktyviausiam darželiui bus įteiktas pagrindinis prizas 2 val. trukmės muilo burbulų šou su peliuko Mikio personažu vaikams!

*Skaičiuojant rezultatus bus vertinamas renginį išklausiusių asmenų skaičius.

Apie seminarą ,,Pirmieji metai darželyje”:  2 val. online seminaras iš tėvų lūpų apie tai, kaip pasitelkiant vaikų psichologiją padėti vaikui pasiruošti pirmajai kelionei iš namų bei adaptuotis darželyje, ko tikėtis tėvams ir kaip tam tinkamai pasiruošti.     

Vebinaro metu kalbėsime:

– Kada laikas pradėti lankyti daželį;

– ,,Must have” – daiktų sąrašas; 

– Psichologiniai barjerai – kaip jiems pasiruošti ir įveikti; 

– Pasiruošimas ir požiūris –  darželis = darbelis;

– 3 metų krizė ir pasiruošimas jai; 

– Klaidos, kurių galima išvengti – aukštojo mokslo kainos ir taupymas tam;

– Nešališka rinkos analizė, dažniausiai daromos klaidos, ,,pardaviminiai kabliukai” – kaip juos atpažinti?

– Galimi nelaimingi atsitikimai ir kaip nuo jų apsisaugoti; 

Skip to content