Turizmo diena ir Solidarumo bėgimas

Rugsėjo 27 diena mūsų darželyje minėjome Pasaulinę turizmo dieną ir kartu organizavime Solidarumo bėgimą. Su mažųjų grupių vaikais ėjome į lauką, vaikštinėjome darželio teritorijoje, atlikome mankštą, ėjome kliūčių ruožą, žaidėme judriuosius žaidimus, įveikėm bėgimo “kilometrą”.

Su grupėmis “Grybukai”, “Aviliukas”, “Meškiukai”, “Lapiukai”, “Riešutėliai” bei “Voveriukai” ėjome į žygį Pasakų parke. Vaikai linksmai atliko kliūčių ruožą, rungtyniavo estafetėse, žaidė judriuosius žaidimus, įveikė savo Solidarumo bėgimo kilometrus. Smagiai pasportavę, vaikai ilsėjosi bei užkandžiavo. Pakeliui į darželį vaikai grožėjosi spalvinga rudens gamta.

* Solidarumo bėgimas. Šio projekto tikslas yra ne tik surinkti lėšų, bet ir puoselėti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus moksleivių. Susibūrę bendrai sportinei veiklai vaikai, vedini kilnių tikslų, stengiasi nubėgti kuo daugiau solidarumo kilometrų ir padėti kitiems vaikams. Surinkta parama bus skirta vaikų, lankančių „Gelbėkit vaikus“ dienos centrus, psichologinei pagalbai teikti.