Lapkričio 29 d. – Tarptautinė draugo diena.

Visą savaitę (lapkričio 23–27 d.) lopšelio-darželio vaikai dalyvavo socialiniame-meniniame projekte „Pasveikink draugą“. Grupėse buvo žaidžiami žaidimai apie draugystę, skaitoma literatūra, vyko pokalbiai-diskusijos. Vaikai piešė savo draugą, meistriškai rinkdami dažų paletės spalvas ir taip leisdami atsiskleisti savo kūrybiškumui. Linksmas piešimas kartu su draugu visada suteikia daugybę progų ir drąsos įgyvendinti įvairius sumanymus ir įsitraukti į įdomias veiklas. Ir labai smagu, kai tave nustebina geriausio draugo piešinys. Draugų portretais papuošėme darželio koridorius.

Nuo lapkričio 26 d. darželyje pradėjo veikti  „Draugystės paštas“. Kiekvienos grupės vaikai, pedagogai parašė laiškus vieni kitiems su palinkėjimais, gražiais žodžiais,  pasveikinimais.

Šios dienos paminėjimas skatina puoselėti draugystę, ugdo vaikų pagarbą bei empatiją vieni kitiems.