VAIKŲ PRIĖMIMO TVARKA NUO GEGUŽĖS 18 D.

Ø  Karantino laikotarpiu įstaigos darbo laikas 6.30 – 18.30 val.

Ø  Apie vaiko atvykimą būtina informuoti grupės pedagogą iki 9.00 val.

Ø  Nuo gegužės 18 d. vyks ugdymas.

Ø  Švietimo pagalba (psichologas, logopedas) ir toliau bus vykdoma nuotoliniu būdu.

Ø  Nuo 2020-05-18 bus skaičiuojamas maitinimo ir ugdymo mokestis tik už LANKYTAS dienas.

Ø  Vaikai, kurie nuo gegužės 18 d. dar darželio nelankys, bus ugdomi nuotoliniu būdu ir mokesčio NEMOKĖS.

Ø  Kai kuriose grupėse laikinai dirbs kiti pedagogai.  Laikini pasikeitimai yra dėl karantino, pedagogų atostogų, ligos ar dėl darbuotojo, esančio rizikos grupėje. Su pedagogais palaikykite ryšį telefonu, įstaigos telefonu.

Ø  Rekomenduojame nevesti vaiko į darželį, jeigu:

• Vaikas serga sunkiomis lėtinėmis ligomis ( žr. prisegtame dokumente 1.2.).
  • Jei kartu gyvena asmenys, priklausantys rizikos grupėje (vyresni nei 60 m, sergantys lėtinėmis ligomis, cukriniu diabetu, kraujagyslių ir širdies ligomis ir kt.(žr. prisegtame dokumente 1.2.).

Ø  Organizuojant darželyje veiklą griežtai bus privaloma laikytis visų saugumo reikalavimų.

Ø  Į darželį vaikai bus priimami per pagrindinį įėjimą. Čia jūsų lauks darbuotoja, kuri įvertins vaikų sveikatos būklę. Temperatūra bus matuojama ne vėliau kaip per valandą nuo atvykimo į įstaigą.

Ø  Prašome įvertinti gaištamą laiką ir susiplanuoti kelionę į darbą neskubant.

Ø  Lauke prašome laikytis saugaus 2 metrų atstumo vieni nuo kitų.

Ø  Tėveliai, atvedantys vaikus, turės būti su nosį ir burną dengiančiomis apsaugos priemonėmis ir į patalpas užeiti negalės.

Ø  Darbuotojai taip pat pasitiks vaikus su apsaugos priemonėmis, tačiau auklėtojos grupėse su vaikais dirbs be kaukių.

Ø  Prašome atsakingai pasirūpinti vaiko higiena.

Ø   Sekite informaciją įstaigos internetinėje svetainėje.

Ø  Pasiėmus vaiką iš darželio, prašome iš karto vykti namo.

Sprendimas Nr. V-1116 dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų (2020-05-11):