Papildomas ugdymas

Atsižvelgiant į ugdytinių tėvelių pageidavimus ir vaikų gebėjimus bei poreikius įstaigoje organizuojamas papildomas vaikų ugdymas:

Šokių valandėlės, kurių metu kvalifikuoti mokytojai padeda vaikams laisvai išreikšti save ir savo jausmus, nugalėti drovumą ir tapti atviriems naujiems įspūdžiams ir potyriams.

Dainavimo ir meninio ugdymo studija “Žiogelis”

Anglų kalbos valandėlės, kurių pagalba vaikai mokosi ne tik draugauti, dalintis, reikšti jausmus bet ir tarti pirmuosius žodžius angliškai.

Keramikos ir piešimo studija, kurioje išbando  įvairius  lipdymo ir piešimo būdus, analizuoja spalvas, faktūras, ornamentus, realizuoja savo idėjas  kurdami keramikos gaminius, paveikslus.

Karate treniruotės, kurių metu ne tik mokysis karate pradžiamokslio su šauniu ir kantriu treneriu, tačiau ir didelis dėmesys bus skirtas disciplinai, pasitikėjimo savimi ugdymui, sąžiningumui, mokoma pagarbos.

Futbolo treniruotės