Darželio darbas nuo pirmadienio balandžio 27 d.

Informacija tėveliams!!!

Reaguodami į LR karantino situaciją nuo š. m. balandžio 27 d. (pirmadienio), darželyje bus atidaryta grupė vaikams, kuriems BŪTINAI reikalinga  PRIEŽIŪRA (įstaigos ugdytinių tėvai (globėjai), dirba tam tikruose sektoriuose (dirba fiziškai darbo vietose, ne nuotoliniu būdu namuose ir pateikia tai įrodantį dokumentą).

Svarbu atkreipti dėmesį, kad jei abu tėvai dirba ne nuotoliniu būdu įvardytuose sektoriuose (medicinos sektoriaus, statutiniai pareigūnai (gaisrininkai, policijos pareigūnai ir kt.), paslaugų, gamybos, kiti darbuotojai, negalintys savo veiklos vykdyti iš namų (pvz., mama – kirpykloje, tėtis – prekyboje), jų vaikai turi teisę lankyti darželį. Jeigu vienas iš tėvų (globėjų) dirba nuotoliniu būdu, jų vaikas lankyti darželio negali.

Pažymima, kad vaikų grįžimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes bus vykdomas palaipsniui, pirmenybę teikiant tiems, kurių abu tėvai (globėjai) dirba įvardytuose sektoriuose ir neturi galimybės vaikų palikti namuose bei įstaigai pateikia tai įrodantį dokumentą.