Kūrybinis STEAM projektas „Rudens spalvų ieškojimas…“

Gamta – nepakartojama erdvė STEAM veiklai. Čia natūralios priemonės, tikri, neišgalvoti pavyzdžiai, vis kitas priežasties ir pasekmės kontekstas. STEAM veiklos gamtoje metu vaikai atlieka skirtingus eksperimentus, renka duomenis, kuriuos pritaiko realiame gyvenime.

Ką sąvoka STEAM reiškia?

Tai yra paraidinis angliškų žodžių „science“, „technologies“, „engineering“, „arts“ ir „mathematics“ trumpinys, apjungiantis keletą disciplinų: gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, menus ir matematiką – tai yra tie dalykai, su kuriais vaikai susipažįsta jau ikimokykliniame amžiuje.

Šio projekto TIKSLAS – telkti darželio bendruomenę, skatinti pedagogus, vaikus ir tėvus aktyviai ir kūrybiškai dalyvauti darželio gyvenime.

Gerbiamieji tėveliai (globėjai),

Nuo rugsėjo 20 iki spalio 4 d. kviečiame ieškoti rudens spalvų, naudojant trafaretus. Kartu su vaikais stebėkite gamtą dėliojant trafaretus ant įvairių paviršių. Jums reikia iškirpti iš kartono ar popieriaus trafaretą (A4 formatas) ir jį pridėti pvz. prie krūmų, prie medžio ir t.t.

Savo veiklą nufotografuokite ir nuotraukas (turi būti vienas failas arba nuotraukų koliažas) patalpinkite į Padlet platformą https://padlet.com/ldgiraite/3m2p40hwoh5inloi (nurodykite vaiko vardą ir grupės pavadinimą (atsiuntus nuotraukas, patvirtinančias apie dalyvavimą STEAM veikloje, sutinkate, kad jos būtų viešinamos)).

Linkime kūrybinės sėkmės!