Lietuvos mažųjų žaidynės

Mūsų įstaiga dalyvauja projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“.

Projekto tikslas

Didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Lietuvos mažųjų žaidynių pagrindas – skirtingų estafečių varžybos, kuriuos yra organizuojamos trimis etapais. Pirmajame etape dalyvauja visi įstaigos ugdytiniai ir bendruomenė. Antrajame etape įstaigos deleguoja komandą (3 mergaitės, 3 berniukai) atstovauti darželį. Šiame etape komandos turi galimybę gauti kvietimą į 3 etapą – festivalį. Trečiasis etapas – 4 festivaliai, kuriuose visi dalyviai tampa nugalėtojais. Siekiama, kad kuo daugiau vaikų patirtų džiaugsmą ir pozityvias emocijas sportuodami.

Šiandien darželyje vyko Lietuvos mažųjų žaidynių pirmasis etapas.