Naujienos

Paviršių tyrimo, ieškant SARS-CoV-2 viruso pėdsakų, rezultatas

Laba diena, gerb. lopšelio-darželio „GIRAITĖ“ tėveliai (globėjai),

informuojame, kad siekiant valdyti infekcijos plitimą darželyje, Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistas  2021 birželio 1 d.  atliko visų darželio grupių aplinkos paviršių tyrimą.

Įvertinę gautus tyrimo rezultatus, Gyvybės mokslų centro mokslininkai įžvelgia, kad Jūsų grupės situacija yra gera, iš tirtų 45 mėginių SARS-CoV-2 maža koncentracija viruso rasta 5 grupėse, 18 grupėse aptikti pėdsakai, manoma kad darželyje taikomos viruso valdymo priemonės yra veiksmingos.

Grupėje bei darželyje ir toliau bus taikomos prevencinės priemonės – griežta grupių izoliacija, ugdymo proceso organizavimas siekiant sumažinti asmenų kontaktavimą, patalpų vėdinimas ir valymas, dezinfekcija, asmeninių apsaugos priemonių dėvėjimas ir atstumo laikymasis.

Jei turite klausimų, maloniai kviečiame kreiptis į visuomenės sveikatos specialistę Egita Baltrušaitienę  tel. 8650 47247 (egita.baltrusaitiene@vvsb.lt) arba darželio administraciją tel. 8(5)2440115.

Primename, kad svarbu atidžiai stebėti savo ir vaikų sveikatos būklę, karščiuojant ar jaučiant peršalimo požymius, konsultuotis su šeimos gydytoju ir likti namie.

Saugokime save ir kitus!

Skip to content