Naujienos

SVEIKATINIMO IŠŠŪKIS “PASIVAIKŠČIOJIMAS BASOMIS PO SNIEGĄ”

Geresnė sveikata ir grūdinimasis didina pasitikėjimą savimi, savigarbą ir atsparumą stresui. Tyrimai rodo, kad sveikesni ir aktyvesni yra žmonės, kurie, būdami vaikai, gyveno sveikai ir buvo fiziškai aktyvūs. Tyrimai rodo teigiamą kasdienio fizinio aktyvumo ir kūno grūdinimo poveikį vaikų mokymosi rezultatams, įsiminimui ir dėmesio sukaupimui, gebėjimui spręsti psichologines problemas. Norintys užauginti užgrūdintą ir sveiką mažylį tėveliai turėtų nepamiršti dviejų svarbiausių grūdinimo principų — grūdinti reikia pamažu, nepersistengiant ir nuolat, taip pat labai svarbus suaugusiųjų pavyzdys.

Mūsų darželio darbuotojai, siekiant įgyvendinti S. Kneipo sveikatinimo įdėjas, priėmė iššūkį ir basomis po sniegą prabėgo 100 metrų. Buvo smagu!

Kviečiame bendruomenės narius įveikti pateiktą iššūkį ir pasivaikščioti basomis po sniegą. Pasivaikščiojimą (braidymą) nufotografuoti, trumpai  aprašyti (įvardinti  patirtas emocijas) ir atsiųsti 2-3  nuotraukų koliažą  ir aprašymą el.paštu l.d.giraite@gmail.com


Skip to content