Lietuvos mažųjų žaidynės

Nuo 2015 metų organizuojamos „Lietuvos mažųjų žaidynės“ – didžiausias savo kategorijoje, visą Lietuvą apimantis, vaikus, pedagogus, ugdymo įstaigų administracijos darbuotojus bei tėvus įtraukiantis projektas. Pagrindinis jo tikslas – padėti jauniausiai visuomenės daliai – darželinukams – suprasti ir pajusti fizinio aktyvumo teikiamą džiaugsmą.

Šiemet fizinį aktyvumą ir olimpines vertybes ugdančiame projekte dalyvaus daugiau nei 30 tūkstančių darželinukų iš 325 ugdymo įstaigų ir 47 savivaldybių, tarp jų ir mūsų darželis.

Prie karantino sąlygų prisitaikiusias Lietuvos mažųjų žaidynes šį sezoną sudarys 3 etapai. Pirmajame etape, iki balandžio pabaigos, veiklos ir pamokėlės ugdymo įstaigose bus vykdomos nuotoliniu būdu – vaikams bus sudarytos sąlygos projekte dalyvauti ir sportuojant iš namų.

Antrajame etape, gegužę, atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Lietuvoje, ugdymo įstaigose bus rengiami Lietuvos mažųjų žaidynių festivaliai. Tikimasi, kad penkis mėnesius vyksiantis projektas birželį galės finišuoti festivaliais didžiausiose šalies arenose.

Šis sporto projektas skirtas ugdyti ne tik garbingo varžymosi idėją, bet ir supažindinti vaikus su olimpinėmis vertybėmis. Ką ir padarė mūsų įstaigos fizinio lavinimo mokytojas Orestas. Jis papasakojo vaikams apie vasaros olimpines žaidynes, apie sporto šakas.

Kviečiame prisijungti prie projekto ir kartu su mumis sportuoti!