Lik sveikas, darželi!

Ir meškine tylus.
Sudie, darželi mielas,
Uždarom vartelius.

Gegužės 26-ąją susirinkome į svarbiausią darželinukų šventę – išleistuves. Su darželiu atsisveikino “Grybukų” grupės ugdytiniai.

Ši šventė sukelia daug prieštaringų jausmų: džiugu, kad vaikai užaugo, daug išmoko, sužinojo, patyrė, bet kartu ir liūdna, kad ši jų šventė darželyje paskutinė. Skambėjo daug šiltų žodžių ir dainelių. Ašaras braukė visi, kurie stebėjo, kaip atsisveikinimo valsui berniukai elegantiškai pakvietė savo mamas, kaip tėčiai, švelniai apkabinę savo dukras, sukosi valso sūkury. Direktorė kiekvienam priešmokyklinukui įteikė diplomą, patvirtinantį, kad jie baigė priešmokyklinio ugdymo programą ir palinkėjo sėkmės mokykloje.

Šventė suteikė visiems vaikams, jų tėveliams, pedagogams ir svečiams šiltų, džiugių emocijų.

Linkime būsimiems pirmokėliams ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.