Naujienos

MUZIKOS INSTRUMENTŲ PARODA „EKORITMAS“, SKIRTA PASAULINEI ŽEMĖS DIENAI PAMINĖTI

Ar kada nors susimąstėte, kas sudaro jūsų šiukšlių dėžės turinį? Kiek joje yra iš tiesų šiukšlių? O kiek atlieku? Paklausite: o koks skirtumas tarp jų? Atliekos – tai mums nebereikalingi daiktai (rūbai, pakuotės, buteliai , skardinės), kuriuos tikrai dar galima panaudoti savo buityje, (ne)kasdienėje veikloje. O šiukšlės – tai, ko mes jau negalime perdirbti ir antrą (trečią?) kartą panaudoti.

Nustebtumėte, bet tikriausiai apie pusė išmetamų daiktų mes galėtume panaudoti dar kartą. Tikriausiai kyla klausimas: o kodėl turėtume, juk geriau naudoti naujus daiktus?

Bet norėdami prisidėti prie gamtos saugojimo, energijos tausojimo, galime mokytis ne tik rūšiuoti, bet ir kaip atgaivinti namuose užsilikusius daiktus, kaip antrą kartą panaudoti įvairius daiktus, kurie mums atrodo jau nereikalingi.

Labai džiugu, kad neliko abejingi gamtos saugojimui “Riešutėlių”, “Meškučių”, “Žvirbliukų”, “Grybukų” grupių tėvai ir davė antrąjį gyvenimą nebereikalingiems daiktams ir pavertė juos muzikos instrumentais. Ačiū.


Lietaus lazdos
Gitara
Kastanjetės
Marakai
Būgnelis
Būgnelis
Būgnelis
Skip to content