“Šeimų sporto šventė-2022”

Gegužės 18 d. lopšelyje-darželyje „Giraitės“ įvyko šeimų sporto šventė.

Pagrindinis šventės tikslas – suburti darželio bendruomenę, smagiai praleisti laiką kartu ir išbandyti jėgas sportinėse rungtyse.

Sportines veiklas pradėjo kūno kultūros mokytojas Orestas subūrusi visus bendrai ir smagiai mankštai.

Visos šventės metu dalyviai išbandė skirtingas užduotis. Jų laukė taiklumo, vikrumo, greitumo bei lankstumo estafetės. Bėgioti maiše, pataikyti kamuoliuką, laviruoti tarp kliūčių, pralįsti pro lanką ir daug kitų išbandymų tą dieną teko visiems susirinkusiems. Jėgos ir įgūdžiai buvo išbandyti ir išsiaiškinta, kad visada laimi DRAUGYSTĖ.

Pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti prizais. Juk kiekvienas, pasiryžęs sudalyvauti tokioje šventėje, jau yra nugalėtojas!

Dėkojame už gražią šventę visiems dalyvavusiems, džiaugiamės ir didžiuojamės šaunia ir sportiška lopšelio-darželio „Giraitė“ bendruomene.