Svarbia ir atnaujinta informacija dėl priešmokyklinio ugdymo

Laba diena, gerb. Tėveliai (globėjai),
Siunčiame svarbią ir atnaujintą informaciją dėl Priešmokyklinio ugdymo tvarkos aprašo pakeitimų.

Priešmokyklinis ugdymas privalomas, jo tikslas – padėti vaikui pasirengti sėkmingai mokytis mokykloje.

Priešmokyklinis ugdymas pradedamas teikti vaikui, kai tais kalendoriniais metais jam sueina 6 metai. Gali būti teikiamas anksčiau tėvų (globėjų) sprendimu, bet ne anksčiau, negu vaikui sueina 5 metai. Priešmokyklinis ugdymas vykdomas vienerius metus pagal patvirtintą Priešmokyklinio ugdymo bendrąją programą.

Primename, kad priešmokyklinis ugdymas gali trukti dvejus metus tik tiems vaikams, kurie priešmokyklinį ugdymą pradėjo anksčiau, tėvų pageidavimu, kai tais kalendoriais metais vaikui suėjo 5 m., jei vaikas priešmokyklinį ugdymą pradėjo, kai tais kalendoriniais metais suėjo 6 m., kartojimui jokios išlygos nėra numatytos.

PU_Infografikas