Su rugsėjo 1-ąja!

Rugsėjo 1-osios šventė gimnazijoje » Vilniaus Sofijos Kovalevskajos  Gimnazija/Progimnazija

Mielieji,
Sveikiname su Rugsėjo 1 – ąja!
Džiugių, prasmingų ir kupinų atradimų Naujųjų mokslo metų!

Lopšelio-darželio “Giraitė” bendruomenės vardu direktorė Tatjana Losikienė

Mokslo ir žinių diena vyks netradiciškai. Šventė vyks be tėvų!
Vaikus paminėti mokslo metų pradžią kviečiame atvykti į salę į Draugų susitikimą (kiekviena grupė atskirai savo laiku).

Dėl veiklos organizavimo ir saugumo sąlygų. Darbuotojai, vykdantys vaikų priėmimą į įstaigą, taip pat ir atlydintys vaikus asmenys, privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

Pažymime, kad tėvai į darželio patalpas įeiti NEGALI (bus bendraujama tik nuotoliniu būdu, telefonu).

Paslaugos darželyje organizuojamos maksimaliai laikantis grupių izoliacijos principų: vaikai nuolatos dalyvauja tos pačios grupės veiklose, skirtingų žaidimų aikštelėse žaidžia skirtingų grupių vaikai, ribojamas grupių darbuotojų kontaktas. Atsakingai laikomasi visų asmens ir patalpų higienos reikalavimų: patalpos reguliariai vėdinamos, valomos ir dezinfekuojamos, prie praustuvių patiekiama skysto muilo, sanitariniai mazgai nuolat dezinfekuojami.

Dėl ankstyvojo amžiaus vaikų adaptacijos. Adaptacijos procesas vyks palaipsniui, atsižvelgiant į kiekvienos šeimos poreikius. Dėl padidėjusių COVID-19 atvejų, negalima tėvams dalyvauti vaikų ugdomojoje veikloje, išskyrus ypatingus atvejus (kai vaikas turi specialiųjų ugdymosi poreikių ir pan., laikantis visų saugumo reikalavimų).

Dėl rugsėjo 1-osios šventės. Mokslo metų pradžios šventę bus organizuojama salėje kiekvienai grupei atskirai, laikydamiesi grupių izoliacijos ir saugumo reikalavimų. Tėvai dalyvauti negalės.