Erasmus+ projektas

2024 sausio 18 dieną startavome su šauniu projektu „Specialiųjų ugdymosi poreikių vaikų ugdymas Baltijos šalyse: iššūkiai, galimybės ir patirtys“ (EKSEN)!
Pirmasis susitikimas įvyko Latvijoje sausio 18 dieną, kurio metu buvo aptarti pagrindiniai projekto aspektai, atsakomybės sritys ir nustatyti terminai.
Vilniaus lopšelį darželį “Giraitė” ( Darželis Giraitė ) atstovavo vyr.mokytoja Jūratė Žižytė ir mokytoja Ksenija Oksana Valinčienė.
Kartu su partneriais NVO IVAIGO, Upeslėju sakumskola iš Latvijos ( Upesleju sākumskola ) ir Tallinna liikuri lasteaed iš Estijos ( Tallinna Liikuri Lasteaed ) leidžiamės į įdomią kelionę.

Sekite mus, laukia daug įdomių atradimų!
#INCLUSION#Erasmus+#education#specialeducation#project#socialinclusion#SENstudents#inclusiveenvironments#EKSEN