Judesio spektaklis „UPĖ“

Meno nauda vaikui ir asmenybės raidai įrodyta moksliškai. Šokio spektaklis ,„Upė“ yra sukurtas atsižvelgiant į pačių mažiausių žiūrovų fizinius ir emocinius poreikius. Spektaklio metu vaikai ne tik stebi šokėjų kūnus, judančius pagal klasikinės muzikos garsus, bet ir patys tampa interaktyvaus veiksmo dalyviais. Tiek šokėjų, tiek žiūrovų kuriamas spektaklio veiksmas, tarsi tekančios upės vanduo, kiekvieną kartą nuplukdo į naujas erdves ir leidžia panirti vis į kitokius nuotykius, emocijas, atradimus. Tai laisvojo žaidimo principu inicijuojamas kūrybinis veiksmas. Vaikai stebėję spektaklį, po jo visi sukviečiami į vaidybinę aikštelė ir jiems nebesiūlant specialaus, suplanuoto veiksmo, leidžiama naujai atsiradusioje erdvėje žaisti/kuri savo teatrinę realybę.