,,ŠOKIS-SPORTAS-SVEIKATA“

2024 m. balandžio 18 d. mūsų darželio vaikai dalyvavo VILNIAUS MIESTO IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ TRADICINIAME  MENINIAME  FESTIVALYJE „PAVASARIO VARPELIAI“. Festivalio organizavo Vilniaus lopšelis-darželis “Spygliukas”, tikslas-skatinti vaikų fizinį aktyvumą, kūrybiškumą, saviraišką ir buvimą kartu. Renginio dalyviai turėjo laisvai pasirinkti šokio stilių. Šokio choreografija, apranga, inventorius turėjo atspindėti pasirinktą sporto šaką (krepšinį, futbolą, tenisą, plaukimą, gimnastiką ir t.t.).

Festivalyje dalyvavo 7 Vilniaus m. darželiai: “Giraitė”, Markučių, “Obelėlė”, “Žiburėlis”, “Žibutė”, “Žilvinėlis”, “Spygliukas”. Mūsų darželio mergaitės pristatė choreografinį kompoziciją su gimnastikos juostomis. Dėkojame dalyviams ir organizatoriams už gerai praleistą laiką