“Vanduo-gamtos ašara”

„Vanduo! Tu neturi nei skonio, nei kvapo – tavęs nė nusakyti neįmanoma, tavimi gardžiuojamės, nepažindami tavęs. Netinka sakyti, kad tu būtinas gyvybei, tu pats esi gyvybė. Tu pats didžiausias turtas pasaulyje…“

Antuanas de Sent Egziuperi

2024 m. kovo 21 d. mūsų darželyje vyko meninio projekto “Vanduo-gamtos ašara” renginys, skirtas vandens dienai paminėti (kovo 22 d.).

Projekte dalyvavo 8 Vilniaus miesto lopšeliai-darželiai: “Giraitė”, “Riešutėlis”, “Kaštonas”, “Prie pasakų parko”, “Vaidilutė”, “Skroblinukas”, Markučių ir darželis-mokykla “Lokiukas”.

Dalyviai pristatė muzikinius pasirodymus vandens tematika. Buvo linksma ir smagu!