Velykos, Velykos pas mus!

Kalnais ir kalneliais
Vanduo nupliuškėjo.
Balandis sušuko:
„Velykos atėjo!
Velykos, Velykos pas mus!

( Vytė Nemunėlis)

Iš tiesų, Velykos yra viena iš tų švenčių, kuri turi išlaikiusi nemažai senųjų tradicijų, o jų simbolika – ypač reikšminga. Turbūt daugeliui ir vaikų, ir suaugusiųjų Velykos – tai Velykų bobutės apsilankymas. Tai, pagal senuosius mitus, senutė, kuri mitologijoje vaizduojama sėdinti pamiškėje su kiškiais bei dažanti kiaušinius.

Balandžio 3 d. visi maži ir dideli susirinko į nuotaikingą vaikų Velykėlių šventę lopšelio-darželio salėje. Visus linksmino Velykų bobutė ir Kiškis. Šventės dalyviai atsakinėjo į įvairius rimtus ir juokingus klausimus, susijusius su pavasariu, Velykų papročiais. Visų  džiaugsmui netrūko dainų ir muzikos.

Linkime, kad su atbundančiu pavasariu, sugrįžtančiais paukščiais, į kiekvieno vaiko namus ateitų švelnus saulės spindulys, pirmųjų pavasarinių gėlių kvapas, o kartu su numargintais margučiais – stiprybė, meilė, džiaugsmas  ir sveikata.