Šeimų sporto šventė-2023

Trečiokai sportuoja! - Alytaus r. Butrimonių gimnazija2023 birželio 1 d. vyko Šeimų sporto šventė-2023. Pagrindinis šventės tikslas buvo suburti darželio bendruomenę, smagiai praleisti laiką kartu ir išbandyti jėgas sportinėse rungtyse.

Estafečių aikšteles užplūdo azartiškai nusiteikę vaikai ir jų tėveliai. Linksmas sportines rungtis atliko tiek vaikučiai, tiek mamytės, tiek tėveliai.

Visa darželio bendruomenė pasportavusi sugužėjo į aikštelę, kur laukė piknikas ant žolės” bei pasidalinti geromis emocijomis skambant muzikai.

Labai džiaugiamės, kad šventė sulaukė tokio didelio tėvelių susidomėjimo, džiaugsmo ir azarto.

Dėkojame visiems bendruomenės nariams, kuriems rūpi sportas, sveikata ir buvimas kartu. Dėkojame už gražią šventę visiems dalyvavusiems, džiaugiamės ir didžiuojamės šaunia ir sportiška darželio bendruomene.

Organizatoriai