“Voveriukų” grupės priešmokyklinukų išleistuvės

Rodos  visai neseniai sugužėjo mažyliai trimečiai į ,,Voveriukų“  grupę. Tokie  nedrąsūs, mamyčių ir tėvelių lydimi. Greitai praskriejo laikas, mažyliai užaugo ir tapo priešmokyklinukais.

Šiandieną liejasi išleistuvių muzika. Į salę susirinko “Voveriukai” ir jų tėveliai. Visų veiduose spindi šypsena ir mažas nerimas širdelėse. Tai –  paskutinė šventė kartu.  Linksmai skamba dainelės apie nerūpestingą vaikystę, apie atsisveikinimą su auklėtojomis, draugais ir darželiu. Nuostabios akimirkos ir šiluma užlieja, kai matai šokant vaikučius su tėvais išleistuvių valsą. Kiek jaudulio ir artumo toje akimirkoje.

Įstaigos kiemelyje ugdytiniai su tėvais simboliškai sodina atminimo medį – alyvą. Į orą leidžiami spalvoti balionai ant kurių užrašomi vaikų norai.

Gero skrydžio…